VIVUS KONKURS -> Pożyczka pozabankowa z nagrodami!!

Weź szybką pożyczkę i zgarnij 50 calowy telewizor, konsole, tablet, kamery lub gotówkę i rabaty. Nowy Konkurs vivus dla każdego klienta! 

 

Pożyczki pozabankowe Vivus to szybkie pożyczki online, w których gotówka przelewana jest na konto już w 10-15 minut. To jedna z najbardziej korzystnych ofert na rynku – głównie ze względu na fakt, że pierwszą pożyczkę klient otrzymuje całkowicie za darmo, bez prowizji i odsetek, bez ukrytych kosztów. Przykładowo – biorąc pożyczkę 1600 zł do spłacenia będzie tylko 1600 zł!

 

Weź udział w konkursie >>

 

Konkurs Vivus – jest konkurs, są święta, są prezenty i pieniądze

Aktualnie każdy klient może wziąć udział w promocyjnym konkursie vivus – jest konkurs są święta, są prezenty i pieniądze. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która w trakcie trwania konkursu złożyła wniosek i otrzymała pożyczkę. Nie ma znaczenia czy jest to pierwsza pożyczka czy kolejna, wystarczy pozytywna decyzja i przyznanie pożyczki. Konkurs vivus trwa do 30 grudnia, także czasu pozostało niewiele, warto spróbować!
Konkurs Vivus

 

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie Vivusa?

1. Wejdź na www.vivus.pl

2. Weź pożyczkę

3. Odpowiedz na 3 proste pytania konkursowe

4. Wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

 

Jakie nagrody możesz wygrać w konkursie z vivusem?

* Telewizory 50 calowe LG LED Full HD Smart TV

* Konsole Sony Playstation 4 (PS 4) 500GB

* Tablety SAMSUNG Galaxy Tab E 9.6

* Kamery sportowe GoPro HERO

* Gotówka i rabaty

 

Pożyczki vivus.pl

Kredyt – pożyczka chwilówka Vivus to pierwsza pożyczka z zerowym oprocentowaniem. Cała procedura odbywa się online, bez zaświadczeń i bez wychodzenia z domu. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest natychmiastowa, a pieniądze trafiają na konto błyskawicznie. Cyklicznie firma organizuje konkursy z nagrodami, w których do wygrania są nagrody rzeczowe, gotówka lub spłata pożyczki. W te święta każdy kto weźmie udział wygrywa.

 

Szczegóły konkursu dostępne na www.vivus.pl >>

 
 

Jeśli Vivus Cię nie zainteresował, sprawdź inne pożyczki pozabankowe:

 

konkurs, szczegóły konkursu, udział w konkursie