FILARUM KONKURS !! Pożyczka online z nagrodami!

Weź szybką pożyczkę online i zgarnij laptopa, telefon, tablet konsole, ekspres do kawy lub aparat. Nowy Konkurs Filarum dla każdego klienta! 

 

Pożyczki pozabankowe Filarum to szybkie pożyczki przez internet, w których pieniądze przelewane są szybkim przelewem na konto klienta. To jedna z czołowych ofert na rynku pożyczek pozabankowych – szczególnie ze względu na fakt, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest całkowicie za darmo, brak prowizji i odsetek. Np. biorąc pożyczkę 1000 zł do spłacenia będzie dokładnie 1000 zł!

 

Weź udział w konkursie >>

 

Konkurs Filarum – nowy konkurs „kliknij po nagrody do Filarum”

W trakcie promocji każdy klient może wziąć udział w konkursie filarum – kliknij po nagrody do Filarum. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, która w trakcie trwania konkursu wypełni wniosek i otrzyma pożyczkę. Nie ma znaczenia czy jest to kolejna czy dopiero pierwsza pożyczka, wystarczy otrzymać pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki. Konkurs filarum trwa do 31 marca, przewidziano cenne nagrody, warto spróbować!
Filarum Konkurs

 

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie Filarum?

1. Wejdź na www.filarum.pl

2. Weź pożyczkę

3. Odpowiedz na 1 proste pytanie konkursowe

4. Wygraj jedną z wartościowych nagród!

 

Jakie można wygrać nagrody w konkursie z filarum?

* Laptopy – ASUS ultrabook UX305UA

* Telefony – SAMSUNG Galaxy S6 EDGE

* Ekspresy – KRUPS EA8160

* Konsole – PLAYSTATION 4

* Tablety – LENOVO YOGA 2

* Aparaty – SONY DSC-HX60

 

Pożyczki filarum.pl

Pożyczka – chwilówka Filarum to jedna z czołowych pozabankowych firm z pożyczka za 0zł dla nowych klientów. Cały proces odbywa się przez internet-online, bez wychodzenia z domu i bez zaświadczeń. Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i natychmiastowy przelew gotówki na konto to główne zalety. Firma organizuje konkursy z nagrodami, w których klienci mogą wygrać cenne nagrody rzeczowe. Pożyczki w lutym i marcu to dobre wsparcie finansowe na święta. te święta z dodatkową szansą na nagrodę.

 

Szczegóły konkursu dostępne na www.filarum.pl >>

 

Jeśli Filarum Cię nie zainteresowało, sprawdź inne pożyczki pozabankowe:

 

konkurs, szczegóły konkursu, udział w konkursie